VIDEO FILMAI_ ISTORIJOS pagal projektą “Spend a day with me”

VšĮ “Psichosocialinės ir darbo integracijos centras”  kartu su Turkijos partneriais UBED vykdo ES programos “Pilietinės visuomenės dialogo tarp ES ir Turkijos paramos schema rėmimas (CSD-VI)” projektą “Pabūk su manimi vieną dieną” Nr. TR2016/DG/03/A1-01/093

Šiuo metu, pagal veiklą WP-1 Trumpametražinių filmų paruošimas, filmuojamos žmonių turinčių sveikatos problemas ar jų šeimų gyvenimo istorijos, socialinė pagalba, galimybės, pasiekimai, laisvalaikis ir darbas. Gyvenimo istorijos iš Lietuvos ir Turkijos bus sujungtos į vieną dokumentinį filmą. 

Gyvenimo istorijos. Praleisk su manimi dieną. Spend a day with me

VšĮ “Psichosocialinės ir darbo integracijos centras”, PDIC kartu su Turkijos partneriais UBED pagal ES programos “Pilietinės visuomenės dialogo tarp ES ir Turkijos paramos schema rėmimas (CSD-VI)” projektą “Praleisk su manimi dieną” Nr. TR2016/DG/03/A1-01/093 parengė trumpametražinių filmų ciklą. Tai gyvenimo istorijos apie žmonių, turinčių sveikatos problemas ar jų šeimų gyvenimo istorijos, socialinė pagalba, galimybės, pasiekimai, laisvalaikis ir darbas. Gyvenimo istorijos iš Lietuvos ir Turkijos sujungtos į vieną dokumentinį filmą.